Zostałem wydawcą!

Wczoraj o godz. 17.23 zostałem wydawcą. Cyfrowym. Wstawiłem swojego pierwszego ebooka do Amazonu. Historia zaczęła się od tego, że znalazłem w Internecie spiratowaną moją książkę. Za radą Szanownych Znajomych Facebookowiczów zamiast obrażać się na sieć przyjrzałem się, jak wygląda przygotowywanie ebooków. Ciekawa przygoda. I śladem Słodowego sam zrobiłem swojego.
„Piąta Komenda” – historia największej prowokacji komunistycznych służb specjalnych – jest już na Amazonie i Smashwords (proszę nie śmiać się z okładki, jak zarobię, to zainwestuję czas w lepiej wyglądającą). Teraz czas na polskie księgarnie.

Więcej o książce tutaj.

Księgarnie:

Amazon:
http://goo.gl/tIGnS
Smashwords (taniej):
http://goo.gl/Rfe2j

2 myśli nt. „Zostałem wydawcą!

  1. Piotrze,
    Gratuluje. Kupie (tylko musze zaladowac cash na PayPala bo ostatnio trochę wydałem) i napisze o Twojej ksiażce na moim blogasku:-)

    Ciekawy jestem jak poradziłeś sobie z edycją książki. Trochę ostatnio siedzę w tym, mówiąc nieskromnie sporo juz o tym wiem i nie jest to trywialna rzecz 🙂

    • Przy edycji książki trzeba chwilę posiedzieć – ale bez przesady, nie więcej niż przy pisaniu: to jest najważsniejejsze! Treść, najpierw treść! Ale potem rzeczywiście formatowanie dla Internetu: tu najpierw trzeba przejrzeć zasoby swiatczytnikow.pl a potem smashwords.com. Kopalnia świetnych pomysłów. Kiedy już będę miał „je” przetrawione, z przyjemnością podzielę się. Na razie eksperymentuję 🙂 Ale moje marzenie, to przeczytanie w wersji cyfrowej wszystkiego, co do tej pory ukazało się.

Dodaj komentarz