Ebookowanie w Gazecie Wyborczej

„Piąta Komenda” w księgarniach:

Smashwords                    Apple iTunes               

Virtualo.pl                          Bezkartek.pl                                          Więcej o książce…

Dzisiejsze weekendowe wydanie „Gazety Wyborczej” drukuje mój tekst o tym, jak wydawałem swojego ebooka. Przy okazji porównuję też polskiego i amerykańskiego rynku publikacji elektronicznych. Piszę też o Amandzie Hocking, najsłynniejszej self-publisherce, która na swoim książkach o wampirach i różnych fantastycznych stworach zarobiła już ponad milion dolarów. Być może stoimy właśnie u progu kolejnej rewolucji – 10 lat temu Apple zmieniło świat melomanów, dając im iPoda, a dziś Amazon przewraca do góry nogami branże wydawniczą, umożliwiając łatwe publikowanie samym autorom, bez pośrednictwa wydawców.

Papierową wersję dzisiejszej „Gazety Wyborczej” warto kupić choćby z powodu fantastycznej oprawy graficznej tekstu. A kto nie ma ochoty na papier, może tekst przeczytać w Internecie:

– „iBóg żyje wiecznie”

Jedna myśl nt. „Ebookowanie w Gazecie Wyborczej

  1. Ciekawe, że ten tekst pojawił się niedługo przed „sprawą ACTA” i jak świetnie pasuje do tematów związanych z Internetem, prawem własności itd, które aktualnie przetaczają się przez media. Świetny tekst i moim zdaniem bardzo prawidłowe, nowoczesne podejście o swojej twórczości, swoich praw autorskich. Gratulację i oby więcej tak myślących ludzi!

Dodaj komentarz