Humer czwarty, Torańska selfpublisherką, w Świecie Czytników chwalą

Mój nowy ebook „Humer i inni” – historia stalinowskich zbrodniarzy

Virtualo        Empik      Merlin     Smashwords

Więcej o książce…

Czas na odrobinę propagandy sukcesu 🙂

Ebook „Humer i inni” znalazł się na czwartym miejscu w kategorii top self-publishing księgarni Virtualo.

Rzecz tym bardziej sympatyczna, że właśnie wyprzedził znaną self-publisherkę – tak, tak! – Teresę Torańską. To pewnego rodzaju ciekawostka, bo Teresa Torańska, która wznowiła swoją książkę „My” najpierw przy pomocy firmy iSource („makowy” sprzęt komputerowy) w Apple iBooks, teraz w Virtualo – a co za tym idzie również w Empiku i Merlinie – funkcjonuje jak selfpublishing.

O wydaniu książki napisał swiatczytnikow.pl w tekście „Co nowego w self-publishingu: wyniki ankiety, nowa książka Lipińskiego, promocja Sowy i opowieść o korektorze”. Pod tekstem znalazły się niesłychanie dla mnie miłe komentarze czytelników. W czasach przed-internetowych kontakt autora z czytelnikiem był dużo bardziej skromny – spotykali się na wieczorach autorskich, ewentualnie wymieniali papierowymi listami. Poza tym oczywiście czytali recenzje napisane przez zawodowców. Sieć umożliwia więcej – komentarze czytelników docierają do autora znacznie szybciej. Recenzje pochodzą już też od samych czytelników, a nie tylko zawodowców. Takie internetowe reakcje bardzo mi pomogły, kiedy przygotowywałem drugie elektroniczne wydanie „Piątej Komendy”. Właśnie pod wpływem uwag sugerujących, że dobrze byłoby dopisać więcej backgroundu do tej opowieści, postanowiłem rozszerzyć tekst. Teraz przygotowują ebooka „Humer i inni” również dopisałem sporo fragmentów, które powinny ułatwić lekturę.

Książka „Humer i inni” powinna pojawić się niedługo również w księgarniach Bezkartek.pl oraz Apple iBooks. A cały czas dostępna jest w wymienionych poniżej. Wszędzie książka pozbawiona jest skomplikowanych zabezpieczeń DRM, posiada jedynie nadawane przez księgarnie znaki wodne.

Mój nowy ebook „Humer i inni” – historia stalinowskich zbrodniarzy

Virtualo        Empik      Merlin     Smashwords

Więcej o książce…

Dodaj komentarz