Fotografuj lepiej

A oto nasz, czyli mój i znakomitego fotografa prasowego Sławka Kamińskiego, manifest twórczy, związany z naszym wiekiem  Doszliśmy bowiem do wniosku, że od kilkudziesięciu lat zajmujemy się zawodowo opowiadaniem historii, a teraz moglibyśmy innym poopowiadać, jak te historie opowiadać. Nieuchronnie bowiem wchodzimy w wiek trenerski, młodzikami już raczej nie będziemy.

Pewnego czerwcowego poranka podczas spotkania przy kawie i narzekania na bóle stawów i mięśni zaczęliśmy się zastanawiać, co tu nowego w życiumoglibyśmy jeszcze robić?

Eureka!
Będziemy prowadzić warsztaty fotograficzne. Sławek jest zawodowym zawodowce z osiągnięciami, a ja zawodowym amatorem, który czasami ma dosyć pisania i wówczas sięga po aparat albo kamerę. Warsztaty dla młodych, starych, profesjonalistów i laików. Żeby nie było zbyt geriatrycznie, do współpracy zaprosiliśmy 22-letnią Magdę, która ma zupełnie inne spojrzenie na pewne rzeczy.
Prosimy o trzymanie kciuków, a fejsbukowiczów o lajkowanie i polecanie fanpage’a znajomym: www.facebook.com/fotografujlepiej

Na naszych warsztatach nie nauczysz się szczegółowej obsługi aparatu i robienia zdjęć od strony technicznej. Dowiesz się za to jak dostrzegać fotografię w codziennym życiu. Jak patrzeć uważnie i zauważać to, co dla innych pozostaje niewidoczne.

Oferujemy Ci spotkania, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności i dojdziesz do najlepszego kadru. Jeżeli szukasz korepetycji ze ścisłym programem ? jest ich na rynku wiele i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli natomiast szukasz miejsca, w którym nie będziesz anonimowy, a program będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań -zgłoś się do nas.

Nie jeździmy według trasy jak autobusy, ale na życzenie niczym taksówki. Zapraszamy Cię do naszego świata, w którym zawsze jest czas na rozmowę o fotografii. Rozmowę, a nie wykład. Chcemy, by warsztaty dały Ci możliwość swobodnej wymiany swoich spostrzeżeń z innymi i szansę na omówienie wykonanych przez Ciebie zdjęć.

Nie ma znaczenia, czy fotografujesz lustrzanką czy smartfonem. W świecie fotografii liczy się to jak dobrym obserwatorem jesteś, a my pomożemy Ci nim zostać. Wszystko po to, aby fotografować lepiej.

Zapraszamy na warsztaty – szczegóły na naszej stronie Fotografuj lepiej.

Dodaj komentarz